sobota, 9 kwietnia 2011

Mohini w "Magii Orientu"

Zapraszamy serdecznie na niepowtarzalne widowisko orientalne i wspaniałą ucztę dla zmysłów!


Magiczny wieczór w klimacie orientu. Oderwij się od codzienności i daj się porwać wspaniałym rytmom orientalnym i kobiecej energii. Podczas "Magii Orientu" przeniesiemy się do bajkowej krainy przepełnionej słońcem i feerią barw, a to wszystko za sprawą tańca orientalnego uznawanego za jeden z najstarszych gatunków tanecznych na świecie.

Podczas tego magicznego wieczoru wspaniałe tancerki w oryginalnych strojach prosto z Egiptu wyczarują dla nas niezapomniane widowisko. Zaprezentują różne odmiany tańca arabskiego. Od klasyki egipskiej, poprzez występy z użyciem rekwizytów, żywiołowy taniec do bębnów, czy folklor górnego Egiptu.

Pomysłodawczynią show jest Emilia Łosiewicz (www.emiliaorient.com), tancerka i instruktorka tańca arabskiego, która zadbała o oprawę artystyczną "Magii Orientu". Emilia i jej uczennice zaprezentują choreografie jej autorstwa.

Gościnnie wystąpi Zespół Tańca Indyjskiego Mohini (pokaz tańca Bharatanatyam i Bollywood) i Karolina Pawłowska w tańcu Tribal Fusion.

Show odbędzie się 14 maja (sobota) o godz. 20.30 w Ośrodku Kultury Arsus (WARSZAWA-Ursus), ul. Traktorzystów 14, sala widowiskowa

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w:

Ośrodku Kultury Arsus w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy

ul. Traktorzystów 14, wejście B

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz